Slovenská asociácia pohrebných a kremačných služieb

sapaks

 

Sme členom celosvetovej federácie pohrebných služieb

fiat-ifta_web 72px

 

Sme členom Európskej federácie pohrebných služieb

effs logo

EFES-certifikat-max

Zobraziť certifikát

 
EFES-certifikat

Zobraziť poďakovanie

 

 

 

Účasť SAPaKS na výstave Kamenár 2013

10.03.2013

Na prelome februára a marca prebiehala na výstavisku Expo Center Trenčín výstava Kamenár 2013. Ide o tradičnú výstavu z oboru kamenárstva, ktorej sa zúčastňujú i podnikatelia zo zahraničia, najmä z Českej republiky a Talianska. Slovenská asociácia pohrebných a kremačných služieb mala na tomto ročníku svoje zastúpenie.

Stánok SAPaKS sa nachádzal v hlavnej hale výstaviska. Prezentovali sme tu našu výstavu Slovak Funeral 2012 a činnosť asociácie. K dispozícii boli propagačné materiály nielen o výstave, ale v prvom rade o činnosti asociácie a ich členoch. Prezentácia bola volená formou video projekcie a zároveň tlačových materiálov, týkajúcich sa asociácie a členov.

Záujem o našu expozíciu bol nad naše očakávania úspešný.  Nadviazali sme viacero kontaktov, oslovili sme podnikateľov, ktorých produkcia súvisí s oblasťou pohrebníctva. Veríme, že nové perspektívne kontakty povedú k skvalitneniu obsahu ďalšieho ročníka Slovak Funeral a prinesú oživenie obchodu i vystavovateľom z oblasti kamenárstva.

Späť na prehľad AktivityFotografie z výstavy

IMG_5984

IMG_5988

IMG_5995

IMG_6023

IMG_6005